fbpx

מרוויחים מצוין? כנראה שאתם מפסידים כסף

המציאות מוכיחה: גם אם אתם הייטקיסטים, רופאים או עצמאים עם הכנסות גבוהות, אתם עלולים לגלות שההון שצברתם לא מספק לכם רשת ביטחון ראויה כשתפרשו לגמלאות. סביר להניח שבכל חודש אתם מפסידים כסף כתוצאה מתכנון פיננסי ופנסיוני לקוי, הפוגע ברשת הביטחון שתחכה לכם בעת היציאה לפנסיה. בדיקה מקיפה ותכנון פיננסי ופנסיוני מותאם אישית עם המומחים של סאל שוקי הון, עשויה להגדיל את ההון האישי הצבור שלכם בכ-50%. איך זה יכול להיות? בדקנו
כדי להגיע לפנסיה עם רמת חיים אליה הייתם מורגלים עליכם לנקוט עוד היום פעולות, שיבטיחו תשואה טובה של הכסף שלכם

לחלק מכם זה נראה ממש רחוק, אבל השנים חולפות מהר ועד מהרה תביטו במראה ותראו שם גמלאי. לכאורה, מדובר בתקופה מצוינת להגשים את כל החלומות שלא הספקתם במהלך הקריירה. אבל…האם אתם בטוחים שהכסף שאתם צוברים היום, יספק לכם את רשת הביטחון הכלכלית הדרושה לכם? 

צר לנו לאכזב אתכם, אך בכל יום שעובר אתם מפסידים כסף ופוגעים בסיכויים שלכם לשמור על רמת החיים אליה התרגלתם. החדשות הטובות הן שעוד לא מאוחר מדי והכול תלוי בפעולות שתנקטו עוד היום, כשאתם צעירים יחסית.

מצבי הכלכלי סך הכול מצוין, למה שבעתיד הוא יהיה ממש רע?

נכון, אתם עובדים קשה, מרוויחים עשרות אלפי שקלים בחודש, מפרישים לפנסיה ולקרן השתלמות, אולי יש לכם גם אופציות ואפילו נכס מניב. אבל למרות הקריירה המשגשגת והחיים הטובים שלצידה, חשוב שתעצרו לרגע ותהיו כנים עם עצמכם: האם הכסף שצברתם עד עכשיו עובד בשבילכם, לפחות כמו שאתם עבדתם בשבילו? 

לצערנו, הנתונים מעידים שחוסר זמן, חשק, עניין ואפילו רתיעה מהתעסקות בניהול התיק הפיננסי והפנסיוני, גורמים לאנשים שמשתכרים היטב, ממש כמוכם, לצבור הון שהוא נמוך משמעותית מההון הפוטנציאלי שהיה יכול לעמוד לרשותם ולמעשה, להפסיד כסף – הפסד שניתן לעצור ולמנוע אילו רק היו מבצעים בדיקה אחת פשוטה

לכן, זה בדיוק הזמן להחזיר את השליטה לידיים שלכם, עם בדיקה מקיפה של התיק הפנסיוני והפיננסי שלכם, על ידי המומחים של סאל שיספקו לכם מענה ופתרונות לכל השאלות שמטרידות אתכם. יבלמו לחלוטין את ההפסד הכספי שאתם צוברים וייצרו עבורכם מתווה לעתיד פיננסי ופנסיוני בטוח שיגדיל את ההון הצבור שלכם בכ-50% – וזה הרבה כסף!

גם אנשים משכילים ואיכותיים מתקשים לקבל החלטות על העתיד ..

סאל שוקי הון היא אחת מהחברות המובילות והמוערכות בישראל בתחום התכנון הביטוחי, הפנסיוני והפיננסי. צוות החברה שכולל יועצים מוסמכים ועתירי ניסיון, מלווה אלפי אנשי הייטק, שכירים בכירים ועצמאים בתכנון פיננסי מקיף ומעמיק, המסייע להם לשמר את ההון שצברו, להשקיע אותו באפיקים הנכונים עבורם ולהגדיל בכך את העושר המשפחתי. כל זאת בעולם פיננסי שמציע אינספור אפשרויות וטרנדים שיוצרים המון "רעש" ומקשים, גם על אנשים איכותיים ומשכילים כמוכם ולקבל החלטות מושכלות בנוגע לעתידכם. החברה מנהלת כ 500 מיליון ₪ בקופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, תיקי ביטוח מנוהלים, השקעות אלטרנטיביות ועוד.

מעל הכול, התיק הפיננסי והפנסיוני שלכם יספק לכם שקט נפשי שנובע מהידיעה שהכסף שלכם עובד בשבילכם ובשביל משפחתכם

"רבים מהלקוחות שפונים אלינו עושים זאת לאחר שקיבלו החלטה לנתק את ה'טייס האוטומטי' ולהתחיל להבין מה מתרחש בתיק הפיננסי והפנסיוני שלהם, וכיצד לעצור את ההפסד הכספי שנובע מתכנון פיננסי פנסיוני וביטוחי לקוי שנעשה עבורם בעבר", מסביר קינן אטיאס, סמנכ"ל סאל שוקי הון ולשעבר מפקח בכיר בחברת הראל. "הם רוצים לדעת כמה הם חוסכים והיכן, מי מנהל עבורם את הכסף שלהם, באיזו רמת סיכון הם נמצאים, מהי התשואה, מהו גובה דמי הניהול, האם יש כפילויות מיותרות ועוד. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, עוזרים לכל אחד מהם להחזיר את השליטה לידיים שלו ותופרים חליפה פיננסית ופנסיונית שמתאימה לצרכיו הנוכחיים והעתידיים של הלקוח. המטרה שלנו היא לעזור ללקוחותינו ולהגדיל את ההון הפנסיוני בלא פחות מ 50%. וזאת תוך ניהול דינאמי התואם את צרכי הלקוח", הוא אומר.

מדובר בתהליך מורכב שמחייב את סאל להביא אל השולחן ידע רב-תחומי וערך מוסף בניהול השקעות, ביטוח, פנסיה ופיננסים, שדורש מהלקוח לקבל החלטות מהותיות שאולי הוא נמנע מלקבל אותן עד היום. "אני יכול לציין שאנחנו משתדלים ועובדים קשה יותר עבור הלקוחות שלנו תוך מתן שירות אישי, זמינות, מקצועיות ואוזן קשבת בכל עת וזאת תוך ניצול היתרונות של החברה על פני המתחרים", מוסיף אטיאס.

אז איך מתבצעת הבדיקה?

הבדיקה הפיננסית המקיפה שמתבצעת עבורכם בחברת סאל שוקי הון, מתחילה במיפוי הפרופיל הפיננסי האישי שלכם באמצעות איסוף נתונים על כלל מוצרי ההשקעה שקיימים ברשותכם מהר הביטוח והמסלקה הפנסיונית ובחינת כדאיותם ועלויותיהם: קרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות, ביטוחי חיים ובריאות, השקעות אלטרנטיביות ועוד.

תוצרי הבדיקה מעידים האם התשואה שאתם עושים בתיק הפנסיוני והפיננסי שלכם היא הגבוהה ביותר האפשרית, האם אינכם מפסידים כספים פוטנציאליים, האם פיזור ההשקעות אופטימלי, מהי רמת הסיכון, מהו גובה דמי הניהול שאתם משלמים לגופים המנהלים והאם מגיעות לכם הטבות מס מהמדינה.

השקעה נכונה עם מינימום סיכון, ומקסימום רווח ושקט

אסטרטגיית ההון שסאל ייבנו עבורכם אישית וסדרת הפעולות שיבוצעו יגדירו את הכיוון ואת הדרך לניהול ההון שלכם, באופן שיגדיל אותו לאורך השנים בעשרות אחוזים – ללא הפסדים כספיים הנובעים מניהול לא מקצועי ומקבלת החלטות לא נכונה. עם זאת, החיים דינמיים ורצופי שינויים והפתעות. לכן, סאל שוקי הון תמשיך ללוות אתכם בניהול ועדכון תיק ההשקעות והחסכונות ואף תיצור יחד איתכם תוכנית מפורטת לחלוקה ולהורשה של ההון שצברתם, באופן שימנע סכסוכים משפחתיים כואבים. 

לסיכום: תיק פיננסי ופנסיוני שמתאים את עצמו בכל רגע לשינויים שמתחוללים במצבכם האישי לאורך השנים  ולתמורות המתרחשות בשוק ההון יספק לכם תשואות מיטביות גם בתקופות כלכליות סוערות. אבל מעל הכול, התיק הפיננסי והפנסיוני שלכם יספק לכם שקט נפשי שנובע מהידיעה שהכסף שלכם עובד בשבילכם ובשביל משפחתכם.

שלום קוראים לי נועה, ואני אעזור לך לבדוק לעומק איך אפשר להוזיל את התיק הביטוחי באלפי שקלים בשנה.

חשוב לדעת:
ב- 85% מהמקרים ישנה אפשרות להוזלה משמעותית. נבצע עבורך בדיקה מקיפה ומקצועית לתיק הביטוח שלך, בדיקת כפל ביטוחי תשלומי יתר כיסויי ביטוח , חסכון של עשרות אלפי ש"ח בשנה. השאר פרטים ותתחיל לחסוך.