fbpx

מהפכה בכיסויי הבריאות – בכל גיל, בכל מצב רפואי, עם כל היסטוריה רפואית – תקבלו כיסוי רפואי פרטי לאבחונים, טיפולים ורופאים מומחים מבלי לחכות. אחרית הימים כאן בישראל…

 

אבחונים מהירים יכולים להציל חיים – זה לא בדיוק מעניין את קופ"ח וחברת הביטוח שלך

גבריאל – אביו של סוכן ביטוח, לא ידע שהוא מסתובב כבר חודשים עם מחלה אונקולוגית. בבדיקה שגרתית אצל רופא המשפחה הוא נשלח לתאם תור לבדיקת CT PET, הוא רק לא ידע שייאלץ להמתין עוד 3.5 חודשים משום שלא ציין את רמת הדחיפות של הבדיקה. האירוע והלחץ הנפשי כמעט מוטטו אותו ואת משפחתו.

בנו של גבריאל הפנה אותו למוקד השירות של MediWho – בסט קר, ותוך יומיים נקבע לו תור לבדיקה. לאחר שהגיע למכון בדיקות מתקדם, הופנה מייד לרופא מומחה ותוך שלושה ימים אובחן מצבו כקריטי. משום שלא הייתה לו הרחבה לסל התרופות, מוקד השירות נרתם ונלחם עבורו מול הקופה, ולבסוף גבריאל קיבל אישור לתרופה ביולוגית.

ניב, שחקן כדורגל במחלקת נוער בן 18, נפצע בברך במהלך המשחק, ונשלח לבדיקת MRI. משום שהיה מבוטח בקופת חולים ציבורית, התור שנקבע לו לבדיקה היה לעוד 4 חודשים. לא ייתכן, שבמשך ארבעה חודשים ספורטאי צעיר ייאלץ לסבול כאבי תופת, יהיה מנוטרל וחסר יכולת לנוע, וכמובן שלא יהיה מסוגל לחזור לשגרת חייו ולמגרש. כשפנה ל- MediWho – בסט קר, תוך יום אחד הוא כבר היה בבדיקת MRI משם הופנה מייד לרופא מומחה, אשר קבע שעליו לעבור ניתוח בברך. המנתח נבחר בקפידה, תוך המלצות ודירוג גבוה מאוד, והניתוח כמובן הצליח. בהמשך, ניב אמור היה לעבור במסגרת השיקום, סדרת טיפולי פיזיותרפיה ממושכים, וגם בזה MediWho – בסט קר טיפלה באופן מיידי. 

בדומה לגבריאל ולניב, בכל רגע נתון בישראל ישנם עשרות אלפי אנשים, שכל דחייה בתור לאבחון או לייעוץ אצל רופא מומחה, יכולה להשפיע על איכות חייהם, ולעיתים אף לעלות במחיר חייהם. רוב האנשים לא יכולים לממן תהליך אבחון שעשוי לכלול מספר בדיקות וייעוצים עם רופאים שונים, ושרק בסופו יוחלט על הטיפול הנדרש.

אז מה עושים? איך אפשר לשמור על עצמנו ועל הבריאות שלנו, ולקבל בעת הצורך אבחון רפואי מהיר? איך אפשר לדעת בוודאות שאם נזדקק לאבחון או ייעוץ רפואי, נוכל לקבל אותו בהקדם מאנשי המקצוע הכי טובים, ומבלי ש"נחסל" את החסכונות?

עשרות אלפים כבר חווים רפואה פרטית מהירה ויעילה ושקט נפשי במחיר שווה לכל כיס

לפני כ- 3 שנים נולדה בישראל MediWho – בסט קר, שהחליטה להנגיש את שירותי הרפואה הפרטית לכולם. לחברה הזו אפשר להגיע בדיוק כמו שאתם – ללא הצהרות בריאות, ללא הגבלות גיל או החרגות על מחלות מסוימות. באמצעות החברה יתאפשר לכם, לקבל ייעוץ מהרופאים הטובים ביותר, מגוון בדיקות מקיפות ואבחונים, ללא תורים ארוכים. כל בדיקה שתרצו, אצל כל רופא או מכון שתבחרו, במיקום ובזמן הנוחים לכם, עם החזר כספי מהיר תוך 7 ימים, וללא בירוקרטיה מייגעת. נשמע אוטופי? כן, אבל מסתבר שעשרות אלפי מנויים כבר ישנים היום בשקט.

"המוצר שלנו הופך את הלקוח ל- VIP בבריאות, הוא שווה ערך לאותו אדם שאחיו רופא בבית חולים או לאותה גברת המקורבת לשר הבריאות. הוא בעצם הופך ביום בהיר אחד מאנונימי לפרסונה"


בשיחה עם מיקי קופל, הבעלים של חברת MediWho – בסט קר, עולים אינסוף סיפורים ותגובות, שאי אפשר להישאר אדישים אליהם, והמכנה המשותף לכולם הוא – איך אבחון מהיר והאפשרות לפנות איתו לקופ"ח ולקבל טיפול, שינתה את חייהם של לקוחות רבים, ובמקרים מסוימים אף הצילה את חייהם. "לקחנו את השלב המאוד קריטי של אבחון ובדיקה, כי שם נעוץ שורש הבעיה", אומר מיקי , "לזה הוספנו את האפשרות לקבל כל אדם, בכל גיל וללא בדיקת רקע רפואי, כי אנחנו לא חברת ביטוח, אנחנו לא עושים הערכת סיכונים, שמונעת מחברות ביטוח לקבל אנשים מבוגרים או לכסות מחלות קיימות – אנחנו נותנים שירות ויש לנו שליחות".

 

 

 

עשרות שקלים בודדים בחודש, ותיכנסו לעולם של שירות רפואי, שלא תוכלו להבין איך חייתם בלעדיו


ב- MediWho – בסט קר, תקבלו מגוון רחב ומשודרג של שירותים ייחודיים, תוך חופש בחירה מלא והחזרים מהירים של עד 7 ימים. צריכים לראות מחר רופא מומחה, ויודעים גם את זהותו? גשו אליו ו- MediWho – בסט קר תכסה את זה. רוצים לעשות CT במכון שאתם סומכים רק עליו? זו החלטה שלכם, MediWho – בסט קר תכסה את זה. לא מרוצה מטיפולי הפיזיותרפיה בקופ"ח ויש לך תור רק פעם בחודש? גש למכון פרטי ו- MediWho – בסט קר תכסה את זה. צריך רופא עד הבית? MediWho – בסט קר, תהיה שם בשבילך. החלטתם לעשות לעצמכם בדיקות תקופתיות? ב- MediWho – בסט קר, תקבלו בדיקות שונות לרפואה מונעת כמו ממוגרפיה או דם סמוי בצואה, או כשתזדקקו, בשעה טובה, גם בדיקות ההיריון כלולות, וזה עוד לא הכול. בשונה משאר חברות הביטוח, ב- MediWho – בסט קר תקבלו גם שירות של בדיקות רנטגן ואולטראסאונד עד הבית!

אין ספק, ש- MediWho – בסט קר, מביאה עימה בשורה – מהפכה אמיתית בשירותי בריאות – כל אחד, בכל גיל, ובכל מצב רפואי, יכול ליהנות משירותי רפואה פרטיים בעשרות שקלים בלבד. תצטרפו, ותוכלו גם אתם לישון הרבה יותר טוב בלילה.

מעוניינים במידע נוסף? רוצים להתחיל ליהנות משרותי הרפואה והכיסוי הפרטי והמקיף של Mediwho – בסט קר? פשוט תשאירו פרטים בתיבה מתחת, ונציג שלהם ישמח לשוחח איתכם ולתת לכם את כל התשובות. רק בריאות!

 

להצטרפות למהפכת כיסויי הבריאות של Mediwho - בסט קר, וקבלת מידע וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים כאן:

להצטרפות למהפכת כיסויי הבריאות של Mediwho – בסט קר, וקבלת מידע וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים:

שלום קוראים לי נועה, ואני אעזור לך לבדוק לעומק איך אפשר להוזיל את התיק הביטוחי באלפי שקלים בשנה.

חשוב לדעת:
ב- 85% מהמקרים ישנה אפשרות להוזלה משמעותית. נבצע עבורך בדיקה מקיפה ומקצועית לתיק הביטוח שלך, בדיקת כפל ביטוחי תשלומי יתר כיסויי ביטוח , חסכון של עשרות אלפי ש"ח בשנה. השאר פרטים ותתחיל לחסוך.